Китайський аграрій виростив солодку картоплину вагою 41 кг

Аграрій зі східної провінції Чжецзян (Китай), вже багато років поспіль займається вирощуванням батату. В цьому році на своїй фермі йому вдалося викопати рекордно великий коренеплід вагою 41 кг.

Про те досягнутому Чен Юечен зупинятися не збирається і планує в наступному сезоні виростити ще більший батат. У планах аграрія виростити батат вагою 60 кг, повідомляє thenews.com.pk.

Нагадаємо, батат часто порівнюють з картоплею, проте за кількістю корисних властивостей цей коренеплід набагато перевершує пасльонових. Вага однієї бульби становить від 200 г до 3 кг.

Солодкий картопля є сьомою за значимістю сільськогосподарською культурою в світі. На тлі інших батат вирізняється високою віддачею по врожайності і стійкістю до посухи. З солодкої картоплі виробляють крохмаль, цукор, спирт, борошно, патоку. У Китаї батат використовується як корм для худоби.Ви читаєте статтю: Китайський аграрій виростив солодку картоплину вагою 41 кг. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Виграв Greencard - отримай роботу і житло - українська компанія здивувала навіть американців
Безпрецендентний рівень підтримки для українських емігрантів у США надала одна з українсько-американських компаній - вони пропонують новоприбулим житлоі роботу, та навіть забирають з аеропорту.
Подарунок до дня Валентина своїми руками
Хочете здивувати сою половинку - вперед!
Камеру прикріпили до черепахи і показали підводний світ
Якщо ви хочете побачити, як живе черепаха - перегляньте це відео!