Студентка із США ходить на пари в костюмі ялинки через 30 тисяч ретвітів її поста

Студентка Келсі Холл сфотографувалась у смішному костюмі ялинки і пообіцяла ходити в ньому на усі заняття в Університет Алабами до кінця семестру, якщо запис збере 1000 ретвітів.

Дівчина була впевнена, що пост стільки не збере і їй не доведеться приходити в “ялинці” до університету, пише УП. Адже в середньому її пости мали п’ять ретвітів. Втім, лише за декілька днів пост зібрав більше 20 тисяч ретвітів, тож у понеділок Келсі прийшла на пари в обіцяному образі. Зараз пост уже має 30 тисяч ретвітів.

За словами Келлі, вона почувалась збентежено, тому друзі йшли поруч з нею.

Хоча ходити в такому костюмі незручно, та дівчина дотримує слова. Пішла навіть у дощ. Каже, що йти в “ялинці” під парасолькою було дуже незручно, бо верхівка з ялинки “стирчала” і заважала.

Ви читаєте статтю: Студентка із США ходить на пари в костюмі ялинки через 30 тисяч ретвітів її поста. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

У столичному метро голий чоловік намагався викрасти поїзд
У столичному метро голий чоловік намагався викрасти поїзд
Конкурс Леді Зима в Криму – важко стримати сміх
В окупованому Криму пройшов конкурc краси серед жінок похилого віку Леді Зима. Костюми учасниць особливо порадували користувачів мережі.
У Китаї звільнили стюардесу, яка доїдала страви за пасажирами
Китайська авіакомпанія Urumqi Air відсторонила від роботи стюардесу, яка доїдала їжу, яку під час перельоту не роздають пасажирам