Штучний інтелект напише нову книгу про Гаррі Потера

Команда розробників зі спільноти Botnik Studios виклала в мережу три сторінки нової книги про Гаррі Поттера, написані алгоритмом автодоповнення. Глава називається «Гаррі Поттер і портрет того, що виглядало як велика купа попелу»; решта тексту так само екстравагантний, як заголовок: Рон Візлі з'їдає сім'ю Герміони, смертежери цілують один одного, а головний герой осліплює сам себе і протягом кількох місяців падає зі сходів.

Алгоритм Predictive Writer, за допомогою якого був написаний цей дивний текст, працює так само, як алгоритми автозаповнення в месенджерах; вони ранжирують слова по частотності, запам'ятовують самі часто використовувані комбінації і послідовності слів; найбільш просунуті враховують попередні слова, розділові знаки і широкий контекст. Predictive Writer навчався на всіх семи томах саги про хлопчика-чарівника, тому його словник збігається зі словником Поттеріани; в нього входять імена персонажів, назви вигаданих істот і характерні жаргонізми.

Коли мережевий доступ до алгоритму був відкритий, десятки користувачів з усього світу використовували обидві клавіатури з автодоповнення (одну - для оповіді, іншу - для діалогів, ви теж можете спробувати). Найкраще з того, що вийшло, редактор зібрав в єдиний текст.«Ідея полягає в тому, що люди і машини одного разу працюватимуть спільно, і будуть створювати речі, які ніколи б не змогли створити один без одного», пояснює порталу Mashable глава Botnik Studios Джеймі Брю.Ви читаєте статтю: Штучний інтелект напише нову книгу про Гаррі Потера. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Корейці дозволили роботу зробити це
Такого роботи ще не робили ніколи!
Google назвав найпопулярніші пошукові запити українців за 2017 рік
Google назвав найпопулярніші пошукові запити українців за 2017 рік
У Китаї дівчина двічі повертала iPhone X, бо він реагував на обличчя колеги
Дівчина двічі повертала смартфони iPhone X у магазин, після того, як виявила, що її колега теж може розблокувати пристрої через Face ID.